Girls Track

100 Meter Dash
  NAME TIME
1. Camilla Nicholas (Jr), Piqua 12.60
2. Hannah Falknor (Jr), Troy 12.68
3. Lexee Brewer (So), Sidney 13.00
4. Kiara Hudgins (Fr), Sidney 13.10
5. Grace Conway (Sr), Greenville 13.30
6. Maddi Moran (So), Tippecanoe 13.36
7. Catie O'Neill (So), Troy 13.41
8. Kyla Rush (Fr), Sidney 13.80
9. Emma Hanrahan (Fr), Tippecanoe 13.86
10. Laurynn Barr (So), Piqua 13.97
11. Lillian Schwer (So), Greenville 14.08
12. Brianna Coy (Jr), Piqua 14.20
13. Emma Preston (Fr), Piqua 14.50
14. Olivia Harger (Sr), Sidney 14.52
15. Dakota Schroeder (Sr), Tippecanoe 14.53
16. Miiah Albert (Jr), Piqua 14.70
17. Lilly Watkins (So), Sidney 14.81
18. Jalyn Rickey (Jr), Sidney 14.90
19. Katie Atwood (Sr), Sidney 15.01
20. Shelby McVety (Fr), Sidney 15.03
21. Mya Evans (Fr), Piqua 15.10
21. Macaiah Foster (So), Sidney 15.10
23. Paris Williams (Jr), Sidney 15.41
24. Audrey Evans (So), Piqua 15.60
25. Allie Cathcart (Fr), Piqua 15.62
26. Shayla Layne (So), Sidney 19.30
200 Meter Dash
  NAME TIME
1. Lexee Brewer (So), Sidney 26.60
2. Camilla Nicholas (Jr), Piqua 27.42
3. Kiara Hudgins (Fr), Sidney 27.60
4. Maddi Moran (So), Tippecanoe 28.04
5. Colleen Cox (Sr), Piqua 28.80
6. Kyla Rush (Fr), Sidney 29.00
7. Makayla Dillinger (Sr), Sidney 29.20
8. Brianna Stacy (So), Sidney 29.30
9. Dakota Schroeder (Sr), Tippecanoe 29.60
10. Olivia Harger (Sr), Sidney 29.70
10. Olivia Harger (Sr), Sidney 29.70
12. Laurynn Barr (So), Piqua 30.00
13. Shelby McVety (Fr), Sidney 30.10
14. Lillian Schwer (So), Greenville 30.38
15. Lilly Watkins (So), Sidney 30.40
16. Maddi Cook (So), Greenville 30.66
17. Allie Cathcart (Fr), Piqua 30.90
17. Ally Blatter (So), Sidney 30.90
19. Emma Preston (Fr), Piqua 31.40
20. Jalyn Rickey (Jr), Sidney 31.70
21. Mya Evans (Fr), Piqua 32.00
22. Addie Klosterman (Fr), Greenville 32.26
23. Jaydn Norris (Fr), Greenville 32.42
400 Meter Dash
  NAME TIME
1. Camilla Nicholas (Jr), Piqua 1:00.11
2. Lexee Brewer (So), Sidney 1:00.32
3. Colleen Cox (Sr), Piqua 1:07.53
4. Maya Thompson (Jr), Sidney 1:09.45
5. Gracie Ganger (Fr), Tippecanoe 1:09.48
6. Alexandra Soulis (Sr), Greenville 1:12.54
7. Jaydn Norris (Fr), Greenville 1:13.00
8. Maddi Cook (So), Greenville 1:14.14
9. Kaelyn Gump (Fr), Greenville 1:14.15
10. Lienne Casey (So), Piqua 1:16.02
11. Brianna Stacy (So), Sidney 1:18.77
12. Kharma Harris (So), Sidney 1:22.65
13. Aubri Cathcart (Sr), Piqua 1:24.88
14. Hannah Carlson (Fr), Sidney 3:42.82
800 Meter Run
  NAME TIME
1. Alex Foster (So), Tippecanoe 2:27.76
2. Isabelle Rammel (Sr), Greenville 2:36.10
3. Leda Anderson (Fr), Tippecanoe 2:39.42
4. Cassie Schrubb (Jr), Piqua 2:43.54
5. Tessa Fine (So), Greenville 2:48.44
6. Elise Cox (Jr), Piqua 2:52.62
7. Malea Hensley (Fr), Sidney 2:55.98
8. Jaydn Norris (Fr), Greenville 2:57.91
9. Paige Frew (Jr), Sidney 3:02.83
10. Lienne Casey (So), Piqua 3:05.16
11. Sami Frens (So), Greenville 3:07.47
12. Sage Stienke (Jr), Sidney 3:07.51
13. Isabella Murray (So), Piqua 3:09.18
14. Sophia Thompson (Fr), Sidney 3:13.31
15. Gabby Cromes (Jr), Piqua 3:16.62
16. Lily Wiford (So), Sidney 3:19.40
16. Haley Fogt (Fr), Sidney 3:19.40
18. Jordan Karn (Sr), Piqua 3:21.68
19. Ella Wildenhaus (So), Sidney 3:25.90
20. Kaitlyn Deal (Jr), Sidney 3:26.34
1600 Meter Run
  NAME TIME
1. Isabelle Rammel (Sr), Greenville 5:24.78
2. Annie Sinning (Jr), Tippecanoe 5:35.50
3. Cassie Schrubb (Jr), Piqua 5:54.93
4. Emily Fleming (Fr), Sidney 6:00.81
5. Isa Ramos (So), Tippecanoe 6:06.15
6. Tessa Fine (So), Greenville 6:09.12
7. Grace Clark (Sr), Piqua 6:45.48
8. Sage Stienke (Jr), Sidney 6:48.17
9. Kenzie Baker (Jr), Greenville 6:48.98
10. Isabella Murray (So), Piqua 6:53.62
11. Aubri Cathcart (Sr), Piqua 6:58.49
12. Gabby Cromes (Jr), Piqua 7:25.03
13. Sophia Thompson (Fr), Sidney 7:32.41
14. Ella Wildenhaus (So), Sidney 7:32.90
3200 Meter Run
  NAME TIME
1. Isabelle Rammel (Sr), Greenville 12:27.13
2. Emily Fleming (Fr), Sidney 13:33.57
3. Isabella Murray (So), Piqua 14:22.31
4. Kenzie Baker (Jr), Greenville 14:36.62
5. Olivia Murphy (Fr), Sidney 15:34.62
6. Gabby Cromes (Jr), Piqua 16:30.11
100 Meter High Hurdles
  NAME TIME
1. Whitney Evans (Sr), Piqua 17.30
2. Zoe Overholser (Jr), Sidney 17.40
3. Hanna York (So), Greenville 17.98
4. Cassidy Truesdale (Jr), Sidney 18.30
5. Lilyn Azbell (Sr), Piqua 18.72
6. Desiree Warner (Jr), Piqua 19.10
7. Katelyn Conway (So), Greenville 19.67
8. Katie Landis (Fr), Tippecanoe 21.72
9. Hailey Tandy (Fr), Tippecanoe 21.80
10. Grace Steenrod (So), Sidney 21.95
11. Kharma Harris (So), Sidney 22.50
300 Meter IM Hurdles
  NAME TIME
1. Whitney Evans (Sr), Piqua 52.30
2. Kaitlyn Gonzalez (Jr), Greenville 52.68
3. Cassidy Truesdale (Jr), Sidney 53.00
4. Desiree Warner (Jr), Piqua 56.70
5. Lilyn Azbell (Sr), Piqua 58.87
6. Katelyn Conway (So), Greenville 59.20
7. Kharma Harris (So), Sidney 1:02.10
8. Grace Steenrod (So), Sidney 1:09.47
9. Ramata Sow (Fr), Sidney 1:15.50
400 Meter Relay
  NAME TIME
1. Troy 50.95
2. Sidney 52.42
3. Piqua 55.00
4. Greenville 55.30
800 Meter Relay
  NAME TIME
1. Troy 1:49.42
2. Sidney 1:58.38
3. Greenville 2:02.68
4. Piqua 2:03.16
5. Stebbins 2:04.75
1600 Meter Relay
  NAME TIME
1. Sidney 4:44.54
2. Piqua 4:55.64
3. Greenville 5:11.80
3200 Meter Relay
  NAME TIME
1. Piqua 11:33.40
2. Greenville 11:39.09
3. Sidney 11:58.50
Shotput
  NAME DIST/HT
1. Harley West (Sr), Greenville 39'00.00"
2. Olivia York (Sr), Greenville 31'11.00"
3. Ebonie Sherwood (So), Stebbins 29'08.75"
4. Izzy King (Jr), Piqua 29'01.00"
5. Anna Brady (So), Sidney 28'11.00"
6. Katherine Hanes (Sr), Piqua 27'06.00"
7. Hannah Wildermuth (So), Tippecanoe 27'02.50"
8. Danasia Evans (Jr), Piqua 25'09.00"
9. Madison Bolin (Jr), Piqua 25'08.00"
10. Emily Gibson (Fr), Greenville 25'06.50"
11. Alexis Bailey (Jr), Sidney 22'09.00"
12. Jenna Hughes (Jr), Greenville 22'08.00"
13. Sydni Boshears (Jr), Sidney 21'07.50"
14. Marissa Bragg (So), Piqua 19'09.00"
Discus
  NAME DIST/HT
1. Harley West (Sr), Greenville 107'00.00"
2. Madison Bolin (Jr), Piqua 83'09.00"
3. Anna Brady (So), Sidney 82'09.00"
4. Jenna Hughes (Jr), Greenville 77'05.00"
5. Izzy King (Jr), Piqua 77'04.00"
6. Emily Gibson (Fr), Greenville 75'10.00"
7. Katherine Hanes (Sr), Piqua 70'09.00"
8. Olivia York (Sr), Greenville 70'04.00"
9. Alexis Bailey (Jr), Sidney 67'09.00"
10. Marissa Bragg (So), Piqua 61'01.00"
11. Terrea Lester (Sr), Piqua 56'00.00"
12. Danasia Evans (Jr), Piqua 53'02.00"
13. Kaitlyn Deal (Jr), Sidney 50'03.00"
Long Jump
  NAME DIST/HT
1. Grace Conway (Sr), Greenville 17'08.00"
2. Kiara Hudgins (Fr), Sidney 16'08.25"
3. Kyla Rush (Fr), Sidney 16'02.00"
4. Paris Williams (Jr), Sidney 14'08.00"
5. Katelyn Conway (So), Greenville 13'07.50"
6. Makayla McFarland (Jr), Greenville 13'06.00"
7. Addie Klosterman (Fr), Greenville 13'04.00"
8. Audrey Evans (So), Piqua 12'10.00"
High Jump
  NAME DIST/HT
1. Makayla McFarland (Jr), Greenville 4'08.00"
1. Jaycee Roach (So), Sidney 4'08.00"
3. Addie Klosterman (Fr), Greenville 4'06.00"
3. Ivy Lee (So), Piqua 4'06.00"
3. Aubree Schrubb (Jr), Piqua 4'06.00"
3. Libby Bradney (So), Piqua 4'06.00"
3. Addison Weimer (Fr), Stebbins 4'06.00"
8. Sami Frens (So), Greenville 4'04.00"
9. Carli Federle (Jr), Tippecanoe 4'03.00"
10. Lienne Casey (So), Piqua 4'02.00"
10. Lilly Watkins (So), Sidney 4'02.00"
12. Katelyn Conway (So), Greenville 4'00.00"
Pole Vault
  NAME DIST/HT
1. Grace Conway (Sr), Greenville 12'00.00"
2. Sophie Fong (Jr), Troy 11'06.00"
3. Samantha Suter (So), Greenville 9'00.00"
3. Hannah Duff (So), Troy 9'00.00"
3. Maddy Dixon (Jr), Troy 9'00.00"
3. Alyssa Kern (Fr), Troy 9'00.00"
7. Jalyn Rickey (Jr), Sidney 7'06.00"
8. Colleen Cox (Sr), Piqua 7'00.00"
8. Ella Rojah (Fr), Piqua 7'00.00"
10. Sydni Boshears (Jr), Sidney 6'06.00"
10. Shelby McVety (Fr), Sidney 6'06.00"