Girls Swimming

200 Yard Medley Relay
  NAME TIME
1. Tippecanoe 1:59.51
2. Butler 2:03.34
3. Troy 2:04.02
4. Fairborn 2:13.17
5. Xenia 2:15.58
6. Greenville 2:30.26
7. West Carrollton 2:32.65
8. Fairborn 2:43.42
200 Yard Freestyle
  NAME TIME
1. Katie Bonifas (Sr), Butler 2:03.15
2. Abigail Haas (Jr), Tippecanoe 2:05.49
3. Maeve McMaken (So), Tippecanoe 2:10.14
4. Maeley Huffman-Wynn (Fr), Xenia 2:12.09
5. Ava Markoff (So), Butler 2:12.23
6. Ally Kyle (Jr), Troy 2:14.49
7. Addison Payne (Sr), Sidney 2:16.74
8. Lily Zimmerman (Fr), Troy 2:16.87
9. Lillyen Watkins (Jr), Sidney 2:17.13
10. Emma Kenett (Sr), Troy 2:17.73
11. Julia Good (Fr), Troy 2:17.84
12. Kailey Longo (Sr), Tippecanoe 2:18.03
13. Naomi Maggard (Jr), Tippecanoe 2:18.28
14. Grace Smith (Jr), Xenia 2:18.98
15. Maddie Towle (Jr), West Carrollton 2:20.87
16. Sidney Vieth (So), Butler 2:24.96
17. Audrey Nichols (So), Butler 2:25.06
18. Hannah Alexander (So), Butler 2:25.22
19. Emma Knisley (Fr), Butler 2:28.59
20. Beniyah Channel (Sr), Tippecanoe 2:29.18
21. Emily Baker (Sr), Piqua 2:29.29
22. Olivia Taylor (Fr), Butler 2:30.57
23. Olivia Keller (Jr), Sidney 2:30.86
24. Sorayah Channel (Jr), Tippecanoe 2:31.11
25. Ava Long (So), Butler 2:31.17
26. Olivia Friend (Fr), Piqua 2:32.47
27. Ashley Kyle (So), Troy 2:38.00
28. Issi Alexander (Fr), Butler 2:38.74
29. Rebecca Mathias (Fr), Tippecanoe 2:38.92
30. Alyssa Stanley (So), Troy 2:39.48
31. Taima Rajab (Sr), Troy 2:39.55
32. Sam Suter (Jr), Greenville 2:40.16
33. Libby Krebs (Jr), Tippecanoe 2:41.12
34. Ashley Kyle (So), Troy 2:42.41
34. Anna Meyer (Fr), Troy 2:42.41
36. Gracelyn Austin (Fr), Butler 2:45.45
37. Carmen Badell (Sr), Greenville 2:46.08
38. Alex Foster (Jr), Tippecanoe 2:46.25
39. Hannah Robinson (Fr), Troy 2:47.41
40. Ella Trittschuh (So), Butler 2:47.67
41. Brooke Fogt (Sr), Sidney 2:48.75
42. Ady Luginbill (Fr), Sidney 2:49.31
43. Tayla Martin (Fr), West Carrollton 2:49.79
44. Jenna Hughes (Sr), Greenville 2:49.99
45. Lillian Poock (So), Butler 2:50.04
46. Isabella Murray (Jr), Piqua 2:50.15
47. Natalie Fogt (Sr), Piqua 2:50.24
48. Lily Wiford (Jr), Sidney 2:51.89
49. Ainsley Wiford (Fr), Sidney 2:53.46
50. Elli Williams (Fr), West Carrollton 2:54.93
51. Makenna Gentry (Jr), Tippecanoe 2:54.96
52. Isa Ramos (Jr), Tippecanoe 2:55.96
53. Anna Brady (Jr), Sidney 2:56.30
54. Shelby Hept (Jr), Tippecanoe 2:56.45
55. Pearl Singleton (Jr), Butler 2:58.23
56. Alaina Tuttle (So), Butler 3:01.50
57. Lillian Graham (So), Tippecanoe 3:02.97
58. Elle Cannon (Fr), Greenville 3:08.43
59. Asia Thompson (So), Greenville 3:10.16
60. Kennah Herick (Jr), Sidney 3:10.96
61. Kinzie Leal (Sr), Piqua 3:11.63
62. Naomi Fleming (So), Sidney 3:11.76
63. Bekah Bunch (Fr), Greenville 3:12.95
64. Olivia Stumpff (Jr), Piqua 3:13.05
65. Natalee Swallow (So), Greenville 3:15.91
66. Kloie Fleming (Jr), Sidney 3:16.47
67. Ava Casto (So), Piqua 3:20.70
68. Caylynn Bloemker (So), Butler 3:23.23
69. Abbie Ragan (Sr), Sidney 3:27.33
200 Yard I.M.
  NAME TIME
1. Alex Voisard (Jr), Tippecanoe 2:17.91
2. Emma Hale (Jr), Butler 2:23.83
2. Averie Jacquemin (Jr), Tippecanoe 2:23.83
4. Abigail Haas (Jr), Tippecanoe 2:25.66
5. Evelyn Pyo (Fr), Fairborn 2:27.49
6. Gracie Ganger (So), Tippecanoe 2:27.84
7. Katie Bonifas (Sr), Butler 2:28.43
8. Megan Robinson (Jr), Troy 2:29.14
9. Alaina Jacquemin (Fr), Tippecanoe 2:29.81
10. Megan Bonifas (Jr), Butler 2:31.34
11. Maeve McMaken (So), Tippecanoe 2:33.81
12. Ava Markoff (So), Butler 2:34.17
13. Grace Croskey (Jr), Butler 2:35.20
14. Lillyen Watkins (Jr), Sidney 2:36.28
15. Audrey Nichols (So), Butler 2:38.69
16. Abigayle Poffenberger (So), Tippecanoe 2:39.20
17. Ashlynn Gearhardt (Fr), Piqua 2:40.38
18. Beniyah Channel (Sr), Tippecanoe 2:42.06
19. Addison Payne (Sr), Sidney 2:42.53
20. Ava Longo (So), Tippecanoe 2:43.84
21. Libby Krebs (Jr), Tippecanoe 2:45.30
22. Hannah Alexander (So), Butler 2:45.52
23. Julia Kirner (Fr), Troy 2:48.36
24. Ady Luginbill (Fr), Sidney 2:49.91
25. Ashley Kyle (So), Troy 2:51.03
26. Jenna Hughes (Sr), Greenville 2:57.75
27. Cassie Schrubb (Sr), Piqua 2:59.63
28. Ava Long (So), Butler 3:00.23
29. Kailey Longo (Sr), Tippecanoe 3:02.46
30. Alaina Tuttle (So), Butler 3:03.03
31. Carmen Badell (Sr), Greenville 3:05.05
32. Olivia Keller (Jr), Sidney 3:06.02
33. Keira Wagner (Fr), Butler 3:11.83
34. Ella Trittschuh (So), Butler 3:14.13
35. Ashley Gleghorn (So), Fairborn 3:22.36
36. Emma Miller (Fr), Fairborn 3:24.53
37. Lillian Poock (So), Butler 3:25.30
50 Yard Freestyle
  NAME TIME
1. Ava Markoff (So), Butler 25.96
2. Lillyen Watkins (Jr), Sidney 26.09
3. Megan Bonifas (Jr), Butler 26.31
4. Kailey Longo (Sr), Tippecanoe 26.79
5. Abigail Haas (Jr), Tippecanoe 26.86
6. Katie Bonifas (Sr), Butler 26.89
7. Alex Voisard (Jr), Tippecanoe 26.95
8. Naomi Maggard (Jr), Tippecanoe 26.97
9. Maeley Huffman-Wynn (Fr), Xenia 27.03
10. Evelyn Pyo (Fr), Fairborn 27.10
11. Abigayle Poffenberger (So), Tippecanoe 27.57
12. Emma Hale (Jr), Butler 27.58
13. Sidney Vieth (So), Butler 27.61
14. Lily Zimmerman (Fr), Troy 27.70
15. Gracie Ganger (So), Tippecanoe 27.74
16. Maeve McMaken (So), Tippecanoe 27.80
17. Keeley Lively (So), Fairborn 27.92
18. Olivia Keller (Jr), Sidney 28.01
19. Megan Robinson (Jr), Troy 28.24
20. Olivia Taylor (Fr), Butler 28.70
21. Emily Baker (Sr), Piqua 28.81
22. Beniyah Channel (Sr), Tippecanoe 28.84
23. Addison Payne (Sr), Sidney 28.88
24. Annie Sinning (Sr), Tippecanoe 28.89
25. Sidney Vieth (So), Butler 29.12
26. Audrey Nichols (So), Butler 29.35
27. Alex Foster (Jr), Tippecanoe 29.40
28. Julia Kirner (Fr), Troy 29.56
29. Emma Knisley (Fr), Butler 29.89
30. Olivia Friend (Fr), Piqua 29.92
31. Emma Kenett (Sr), Troy 29.93
32. Ady Luginbill (Fr), Sidney 30.02
33. Jenna Hughes (Sr), Greenville 30.10
34. Hannah Alexander (So), Butler 30.16
35. Camille Hemm (So), Troy 30.17
36. Grace Croskey (Jr), Butler 30.23
37. Ashlynn Gearhardt (Fr), Piqua 30.25
38. Issi Alexander (Fr), Butler 30.26
39. Cassie Schrubb (Sr), Piqua 30.30
40. Mya Williamson (Sr), Butler 30.36
41. Ava Long (So), Butler 30.38
42. Ava Longo (So), Tippecanoe 30.45
43. Anna Meyer (Fr), Troy 30.62
44. Hannah Robinson (Fr), Troy 30.99
45. Emma Frances (Sr), Piqua 31.08
46. Maya Kuhns (Fr), Butler 31.21
47. Zoie Littlejohn (Fr), Troy 31.36
48. Kenzie Meleason (Jr), Fairborn 31.42
49. Jaiden Washington (Sr), Butler 31.78
49. Jaiden Washington (Sr), Butler 31.78
49. Evelynn Turnbull (So), Troy 31.78
52. Sorayah Channel (Jr), Tippecanoe 31.98
53. Taylor McGowan (Fr), Butler 31.99
54. Gracelyn Austin (Fr), Butler 32.00
55. Makenna Gentry (Jr), Tippecanoe 32.01
56. Isabella Murray (Jr), Piqua 32.11
57. Anna Bragg (Jr), Fairborn 32.33
58. Libby Krebs (Jr), Tippecanoe 32.43
59. Natalie Fogt (Sr), Piqua 32.53
60. Emma Honeycutt (So), Troy 32.55
61. Ella Trittschuh (So), Butler 32.56
62. Kennah Herick (Jr), Sidney 32.70
63. Ashley Kyle (So), Troy 32.71
64. Anna Brady (Jr), Sidney 32.83
65. Alaina Tuttle (So), Butler 32.98
66. Rebecca Mathias (Fr), Tippecanoe 33.03
67. Alyssa Stanley (So), Troy 33.14
68. Keira Wagner (Fr), Butler 33.46
69. Shelby Hept (Jr), Tippecanoe 33.47
70. Olivia Stumpff (Jr), Piqua 33.53
70. Ashley Kloeker (Sr), Troy 33.53
72. Sam Suter (Jr), Greenville 33.55
73. Ainsley Wiford (Fr), Sidney 33.79
74. Lillian Poock (So), Butler 33.81
75. Luci Fay (Fr), West Carrollton 33.86
76. Kloie Fleming (Jr), Sidney 33.94
77. Emma Miller (Fr), Fairborn 34.00
78. Lily Wiford (Jr), Sidney 34.21
79. Carmen Badell (Sr), Greenville 34.57
79. Brooke Fogt (Sr), Sidney 34.57
81. Gwendolyn Turnbull (So), Troy 34.69
82. Pearl Singleton (Jr), Butler 34.92
83. Isa Ramos (Jr), Tippecanoe 35.08
84. Adelynn Rich (Fr), Piqua 35.10
85. Tayla Martin (Fr), West Carrollton 35.14
86. Audrey Oates (Fr), Troy 35.17
87. Hannah Schroeder (Fr), Fairborn 35.23
88. Camille Dumont (Sr), Troy 35.71
88. Hannah Carlson (So), Sidney 35.71
90. Lillian Graham (So), Tippecanoe 35.82
91. Elle Cannon (Fr), Greenville 35.99
92. Elli Williams (Fr), West Carrollton 36.12
93. Kinzie Leal (Sr), Piqua 36.36
94. Madison Genge (Jr), Sidney 36.70
95. Olivia Mills (Sr), Troy 37.01
96. Naomi Fleming (So), Sidney 37.15
97. Morgan Hanes (Jr), Greenville 37.27
98. Brooklyn Phillips (Fr), Fairborn 37.32
99. Ava Casto (So), Piqua 37.36
100. Lexi Gleghorn (Fr), Fairborn 37.94
101. Asia Thompson (So), Greenville 38.03
102. Callie Pope (Fr), Greenville 38.47
103. Wakana Nikata (Jr), Fairborn 38.68
104. Abbie Ragan (Sr), Sidney 38.72
105. Abby Carsner (Sr), Fairborn 38.94
106. Caylynn Bloemker (So), Butler 39.79
107. Bekah Bunch (Fr), Greenville 39.84
108. Bella Gulley (Fr), Greenville 39.95
109. Lexi Gleghorn (Fr), Fairborn 39.99
110. Natalee Swallow (So), Greenville 40.18
111. Briana Landers (Sr), Piqua 41.03
112. Lila Potiron (Sr), Piqua 41.63
113. Odessa Schwartz (Fr), Piqua 42.47
114. Jourdn Reece (Jr), Butler 43.04
115. Caroline Allen (Sr), West Carrollton 43.55
116. Leda Anderson (So), Tippecanoe 43.96
117. Cori Shields (So), Fairborn 51.47
100 Yard Butterfly
  NAME TIME
1. Averie Jacquemin (Jr), Tippecanoe 1:02.21
2. Maeley Huffman-Wynn (Fr), Xenia 1:04.73
3. Megan Bonifas (Jr), Butler 1:06.67
4. Gracie Ganger (So), Tippecanoe 1:07.04
5. Alaina Jacquemin (Fr), Tippecanoe 1:07.54
6. Alex Voisard (Jr), Tippecanoe 1:08.55
7. Katie Bonifas (Sr), Butler 1:09.04
8. Addison Payne (Sr), Sidney 1:09.30
9. Ava Markoff (So), Butler 1:10.27
10. Audrey Nichols (So), Butler 1:10.45
11. Abigail Haas (Jr), Tippecanoe 1:11.59
12. Lillyen Watkins (Jr), Sidney 1:11.86
13. Julia Good (Fr), Troy 1:12.39
14. Mya Williamson (Sr), Butler 1:13.00
15. Chloe Williams (Fr), Troy 1:13.90
16. Maddie Towle (Jr), West Carrollton 1:16.00
17. Abigayle Poffenberger (So), Tippecanoe 1:16.45
18. Olivia Friend (Fr), Piqua 1:17.86
19. Hannah Alexander (So), Butler 1:18.42
20. Alyssa Stanley (So), Troy 1:19.69
21. Keira Wagner (Fr), Butler 1:19.91
22. Ava Longo (So), Tippecanoe 1:23.22
23. Libby Krebs (Jr), Tippecanoe 1:23.39
24. Evelynn Turnbull (So), Troy 1:23.58
25. Julia Kirner (Fr), Troy 1:24.14
26. Jenna Hughes (Sr), Greenville 1:24.29
27. Grace Croskey (Jr), Butler 1:24.41
28. Olivia Keller (Jr), Sidney 1:24.57
29. Carmen Badell (Sr), Greenville 1:26.06
30. Asia Thompson (So), Greenville 1:33.86
31. Anna Meyer (Fr), Troy 1:38.93
32. Pearl Singleton (Jr), Butler 1:40.87
33. Kennah Herick (Jr), Sidney 1:44.06
34. Ady Luginbill (Fr), Sidney 1:44.56
35. Gracelyn Austin (Fr), Butler 1:45.58
36. Kinzie Leal (Sr), Piqua 1:57.70
37. Briana Landers (Sr), Piqua 2:06.43
100 Yard Freestyle
  NAME TIME
1. Katie Bonifas (Sr), Butler 56.11
2. Megan Bonifas (Jr), Butler 57.48
3. Ava Markoff (So), Butler 57.52
4. Abigail Haas (Jr), Tippecanoe 58.33
5. Lillyen Watkins (Jr), Sidney 58.65
6. Evelyn Pyo (Fr), Fairborn 58.73
7. Naomi Maggard (Jr), Tippecanoe 58.91
8. Maeley Huffman-Wynn (Fr), Xenia 59.11
9. Gracie Ganger (So), Tippecanoe 59.84
10. Emma Hale (Jr), Butler 1:00.43
11. Maeve McMaken (So), Tippecanoe 1:00.47
12. Lia Johnson (So), Fairborn 1:00.85
13. Alaina Jacquemin (Fr), Tippecanoe 1:00.95
14. Kailey Longo (Sr), Tippecanoe 1:00.97
15. Keeley Lively (So), Fairborn 1:01.26
16. Lily Zimmerman (Fr), Troy 1:02.56
17. Abigayle Poffenberger (So), Tippecanoe 1:02.68
18. Beniyah Channel (Sr), Tippecanoe 1:02.71
19. Emma Knisley (Fr), Butler 1:02.77
20. Addison Payne (Sr), Sidney 1:02.78
21. Sidney Vieth (So), Butler 1:02.94
22. Grace Smith (Jr), Xenia 1:03.73
23. Annie Sinning (Sr), Tippecanoe 1:03.78
24. Audrey Nichols (So), Butler 1:04.42
25. Emma Kenett (Sr), Troy 1:04.73
26. Maddie Towle (Jr), West Carrollton 1:05.45
27. Emily Baker (Sr), Piqua 1:05.58
28. Hannah Alexander (So), Butler 1:06.42
29. Grace Croskey (Jr), Butler 1:06.49
30. Olivia Keller (Jr), Sidney 1:06.61
31. Ava Longo (So), Tippecanoe 1:06.80
32. Ava Long (So), Butler 1:07.07
33. Emma Honeycutt (So), Troy 1:07.52
34. Julia Kirner (Fr), Troy 1:08.00
35. Alex Foster (Jr), Tippecanoe 1:08.19
36. Evelynn Turnbull (So), Troy 1:08.22
37. Olivia Taylor (Fr), Butler 1:08.82
38. Ashlynn Gearhardt (Fr), Piqua 1:08.97
39. Anna Meyer (Fr), Troy 1:09.07
40. Jenna Hughes (Sr), Greenville 1:09.28
41. Camille Hemm (So), Troy 1:10.02
42. Cassie Schrubb (Sr), Piqua 1:10.91
43. Sorayah Channel (Jr), Tippecanoe 1:11.29
44. Maya Kuhns (Fr), Butler 1:11.38
45. Libby Krebs (Jr), Tippecanoe 1:11.73
46. Taima Rajab (Sr), Troy 1:11.77
47. Emma Frances (Sr), Piqua 1:11.85
48. Taylor McGowan (Fr), Butler 1:13.03
49. Issi Alexander (Fr), Butler 1:13.11
50. Hannah Robinson (Fr), Troy 1:13.15
51. Ella Trittschuh (So), Butler 1:13.22
52. Kenzie Meleason (Jr), Fairborn 1:13.84
53. Rebecca Mathias (Fr), Tippecanoe 1:14.02
54. Natalie Fogt (Sr), Piqua 1:14.22
54. Isabella Murray (Jr), Piqua 1:14.22
56. Gracelyn Austin (Fr), Butler 1:14.52
57. Ashley Kloeker (Sr), Troy 1:14.94
58. Tayla Martin (Fr), West Carrollton 1:15.50
59. Ady Luginbill (Fr), Sidney 1:15.52
60. Alaina Tuttle (So), Butler 1:15.78
61. Makenna Gentry (Jr), Tippecanoe 1:15.83
62. Zoie Littlejohn (Fr), Troy 1:15.91
63. Sam Suter (Jr), Greenville 1:16.80
64. Anna Brady (Jr), Sidney 1:16.82
65. Shelby Hept (Jr), Tippecanoe 1:17.00
66. Lillian Graham (So), Tippecanoe 1:17.18
67. Ainsley Wiford (Fr), Sidney 1:17.22
68. Lily Wiford (Jr), Sidney 1:17.40
69. Adelynn Rich (Fr), Piqua 1:17.50
70. Pearl Singleton (Jr), Butler 1:17.51
71. Elli Williams (Fr), West Carrollton 1:18.16
72. Brooke Fogt (Sr), Sidney 1:18.54
73. Kennah Herick (Jr), Sidney 1:18.70
74. Elle Cannon (Fr), Greenville 1:18.72
75. Kloie Fleming (Jr), Sidney 1:18.94
76. Camille Dumont (Sr), Troy 1:19.04
77. Lillian Poock (So), Butler 1:19.05
78. Gwendolyn Turnbull (So), Troy 1:19.18
79. Hannah Schroeder (Fr), Fairborn 1:19.70
80. Olivia Stumpff (Jr), Piqua 1:20.08
81. Carmen Badell (Sr), Greenville 1:20.09
82. Luci Fay (Fr), West Carrollton 1:21.96
83. Keira Wagner (Fr), Butler 1:23.21
84. Madison Genge (Jr), Sidney 1:23.96
85. Hannah Carlson (So), Sidney 1:24.44
86. Asia Thompson (So), Greenville 1:25.01
87. Naomi Fleming (So), Sidney 1:25.22
88. Natalee Swallow (So), Greenville 1:26.38
89. Ava Casto (So), Piqua 1:26.43
90. Morgan Hanes (Jr), Greenville 1:27.27
91. Bekah Bunch (Fr), Greenville 1:27.70
92. Callie Pope (Fr), Greenville 1:29.37
93. Caylynn Bloemker (So), Butler 1:30.81
94. Abbie Ragan (Sr), Sidney 1:31.98
95. Leda Anderson (So), Tippecanoe 1:35.97
96. Briana Landers (Sr), Piqua 1:36.13
97. Odessa Schwartz (Fr), Piqua 1:37.17
98. Lila Potiron (Sr), Piqua 1:37.26
99. Bella Gulley (Fr), Greenville 1:37.66
100. Jourdn Reece (Jr), Butler 1:44.47
500 Yard Freestyle
  NAME TIME
1. Abigail Haas (Jr), Tippecanoe 5:35.60
2. Averie Jacquemin (Jr), Tippecanoe 5:52.83
3. Maeve McMaken (So), Tippecanoe 5:54.80
4. Katie Bonifas (Sr), Butler 5:56.46
5. Alex Voisard (Jr), Tippecanoe 5:58.34
6. Kailey Longo (Sr), Tippecanoe 5:59.74
7. Julia Good (Fr), Troy 6:05.62
8. Addison Payne (Sr), Sidney 6:06.62
9. Ally Kyle (Jr), Troy 6:07.86
10. Megan Bonifas (Jr), Butler 6:10.19
11. Alaina Jacquemin (Fr), Tippecanoe 6:11.14
12. Lily Zimmerman (Fr), Troy 6:11.61
13. Mya Williamson (Sr), Butler 6:16.33
14. Lillyen Watkins (Jr), Sidney 6:17.73
15. Abigayle Poffenberger (So), Tippecanoe 6:24.39
16. Hannah Alexander (So), Butler 6:26.02
17. Grace Croskey (Jr), Butler 6:28.78
18. Maddie Towle (Jr), West Carrollton 6:30.63
19. Emma Kenett (Sr), Troy 6:32.81
20. Audrey Nichols (So), Butler 6:37.34
21. Ashlynn Gearhardt (Fr), Piqua 6:40.92
22. Beniyah Channel (Sr), Tippecanoe 6:54.08
23. Sorayah Channel (Jr), Tippecanoe 6:56.70
24. Olivia Keller (Jr), Sidney 6:57.57
25. Ashley Kyle (So), Troy 6:59.29
26. Pearl Singleton (Jr), Butler 7:06.01
27. Ava Longo (So), Tippecanoe 7:12.03
28. Jenna Hughes (Sr), Greenville 7:32.10
29. Evelynn Turnbull (So), Troy 7:32.66
30. Anna Meyer (Fr), Troy 7:33.00
31. Alaina Tuttle (So), Butler 7:34.70
32. Tayla Martin (Fr), West Carrollton 7:41.33
33. Ella Trittschuh (So), Butler 7:49.46
34. Brooke Fogt (Sr), Sidney 7:59.36
35. Ainsley Wiford (Fr), Sidney 8:18.11
36. Anna Brady (Jr), Sidney 8:24.23
37. Lily Wiford (Jr), Sidney 8:28.62
38. Asia Thompson (So), Greenville 8:31.67
39. Bekah Bunch (Fr), Greenville 8:48.50
40. Gracelyn Austin (Fr), Butler 8:55.49
41. Kennah Herick (Jr), Sidney 9:24.88
42. Abbie Ragan (Sr), Sidney 9:45.81
200 Yard Freestyle Relay
  NAME TIME
1. Butler 1:44.17
2. Tippecanoe 1:47.91
3. Troy 1:52.54
4. Fairborn 1:54.02
5. Xenia 2:00.00
6. Fairborn 2:06.02
7. West Carrollton 2:17.90
8. Greenville 2:18.68
9. Fairborn 2:22.37
10. Fairborn 2:42.34
100 Yard Backstroke
  NAME TIME
1. Averie Jacquemin (Jr), Tippecanoe 1:02.40
2. Emma Hale (Jr), Butler 1:03.20
3. Megan Bonifas (Jr), Butler 1:04.40
4. Megan Robinson (Jr), Troy 1:07.66
5. Lillyen Watkins (Jr), Sidney 1:08.10
6. Lia Johnson (So), Fairborn 1:08.66
7. Ady Luginbill (Fr), Sidney 1:08.74
8. Beniyah Channel (Sr), Tippecanoe 1:08.83
9. Maeve McMaken (So), Tippecanoe 1:08.87
10. Issi Alexander (Fr), Butler 1:11.06
11. Abigayle Poffenberger (So), Tippecanoe 1:14.51
12. Emma Knisley (Fr), Butler 1:14.77
13. Lily Zimmerman (Fr), Troy 1:15.68
14. Grace Croskey (Jr), Butler 1:16.19
14. Sidney Vieth (So), Butler 1:16.19
16. Ashlynn Gearhardt (Fr), Piqua 1:16.29
17. Jenna Hughes (Sr), Greenville 1:16.51
18. Julia Kirner (Fr), Troy 1:16.82
19. Emily Baker (Sr), Piqua 1:16.87
20. Audrey Nichols (So), Butler 1:16.96
21. Ava Longo (So), Tippecanoe 1:17.45
22. Hannah Alexander (So), Butler 1:17.54
23. Mya Williamson (Sr), Butler 1:17.78
24. Addison Payne (Sr), Sidney 1:18.31
25. Olivia Keller (Jr), Sidney 1:20.44
26. Cassie Schrubb (Sr), Piqua 1:20.69
27. Elle Cannon (Fr), Greenville 1:21.56
28. Rebecca Mathias (Fr), Tippecanoe 1:22.07
29. Emma Honeycutt (So), Troy 1:22.22
30. Sorayah Channel (Jr), Tippecanoe 1:22.40
31. Taima Rajab (Sr), Troy 1:22.65
32. Lillian Poock (So), Butler 1:24.85
33. Gracelyn Austin (Fr), Butler 1:25.46
34. Kenzie Meleason (Jr), Fairborn 1:26.50
35. Tayla Martin (Fr), West Carrollton 1:26.95
36. Pearl Singleton (Jr), Butler 1:27.15
37. Isabella Murray (Jr), Piqua 1:27.93
38. Zoie Littlejohn (Fr), Troy 1:28.70
39. Anna Brady (Jr), Sidney 1:28.90
40. Lily Wiford (Jr), Sidney 1:29.24
41. Makenna Gentry (Jr), Tippecanoe 1:29.41
42. Camille Hemm (So), Troy 1:29.64
43. Ava Long (So), Butler 1:30.40
44. Ashley Gleghorn (So), Fairborn 1:33.39
45. Gwendolyn Turnbull (So), Troy 1:33.42
46. Tori Wolf (Sr), Fairborn 1:35.45
47. Luci Fay (Fr), West Carrollton 1:35.96
48. Brooke Fogt (Sr), Sidney 1:36.53
49. Olivia Stumpff (Jr), Piqua 1:37.14
50. Ainsley Wiford (Fr), Sidney 1:38.49
51. Kennah Herick (Jr), Sidney 1:38.67
52. Ava Casto (So), Piqua 1:39.47
53. Sam Suter (Jr), Greenville 1:39.49
54. Olivia Taylor (Fr), Butler 1:40.36
55. Kloie Fleming (Jr), Sidney 1:40.58
56. Alaina Tuttle (So), Butler 1:41.42
57. Asia Thompson (So), Greenville 1:46.18
58. Isa Ramos (Jr), Tippecanoe 1:47.06
59. Hannah Carlson (So), Sidney 1:47.89
60. Bekah Bunch (Fr), Greenville 1:52.23
61. Caylynn Bloemker (So), Butler 1:52.28
62. Morgan Hanes (Jr), Greenville 1:52.47
63. Callie Pope (Fr), Greenville 1:54.07
64. Naomi Fleming (So), Sidney 1:55.99
65. Kinzie Leal (Sr), Piqua 1:56.96
66. Jourdn Reece (Jr), Butler 2:04.64
100 Yard Breaststroke
  NAME TIME
1. Alex Voisard (Jr), Tippecanoe 1:08.17
2. Gracie Ganger (So), Tippecanoe 1:11.78
3. Naomi Maggard (Jr), Tippecanoe 1:13.73
4. Grace Smith (Jr), Xenia 1:17.14
5. Maeley Huffman-Wynn (Fr), Xenia 1:17.99
6. Lillyen Watkins (Jr), Sidney 1:19.09
7. Chloe Williams (Fr), Troy 1:19.20
8. Lia Johnson (So), Fairborn 1:19.87
9. Ava Markoff (So), Butler 1:21.63
10. Ashlynn Gearhardt (Fr), Piqua 1:21.81
11. Alex Foster (Jr), Tippecanoe 1:22.98
12. Maya Kuhns (Fr), Butler 1:23.35
13. Ava Long (So), Butler 1:24.73
14. Julia Kirner (Fr), Troy 1:25.20
15. Ella Trittschuh (So), Butler 1:26.80
16. Julia Good (Fr), Troy 1:27.78
17. Kailey Longo (Sr), Tippecanoe 1:28.37
18. Grace Croskey (Jr), Butler 1:28.62
19. Audrey Nichols (So), Butler 1:29.83
20. Libby Krebs (Jr), Tippecanoe 1:29.92
21. Jaiden Washington (Sr), Butler 1:30.23
22. Carmen Badell (Sr), Greenville 1:31.55
23. Grace Croskey (Jr), Butler 1:32.42
24. Tayla Martin (Fr), West Carrollton 1:34.05
25. Ady Luginbill (Fr), Sidney 1:34.19
26. Addison Payne (Sr), Sidney 1:34.66
27. Hannah Robinson (Fr), Troy 1:35.60
28. Adelynn Rich (Fr), Piqua 1:37.46
29. Shelby Hept (Jr), Tippecanoe 1:37.64
30. Tori Wolf (Sr), Fairborn 1:37.89
31. Lila Potiron (Sr), Piqua 1:39.29
32. Natalie Fogt (Sr), Piqua 1:39.35
33. Keira Wagner (Fr), Butler 1:40.23
34. Emma Frances (Sr), Piqua 1:42.60
35. Olivia Keller (Jr), Sidney 1:44.10
36. Alaina Tuttle (So), Butler 1:44.92
37. Ava Casto (So), Piqua 1:46.21
38. Ainsley Wiford (Fr), Sidney 1:46.44
39. Lily Wiford (Jr), Sidney 1:46.92
40. Elli Williams (Fr), West Carrollton 1:47.33
41. Sam Suter (Jr), Greenville 1:47.49
42. Audrey Oates (Fr), Troy 1:47.90
43. Lexi Gleghorn (Fr), Fairborn 1:48.11
44. Madison Genge (Jr), Sidney 1:48.17
45. Gracelyn Austin (Fr), Butler 1:51.30
46. Abbie Ragan (Sr), Sidney 1:53.37
47. Caroline Allen (Sr), West Carrollton 1:53.75
48. Natalee Swallow (So), Greenville 1:53.90
49. Lillian Graham (So), Tippecanoe 1:54.67
50. Kennah Herick (Jr), Sidney 1:55.19
51. Olivia Taylor (Fr), Butler 2:03.32
52. Hannah Schroeder (Fr), Fairborn 2:10.61
53. Caylynn Bloemker (So), Butler 2:17.61
400 Yard Freestyle Relay
  NAME TIME
1. Butler 3:48.24
2. Tippecanoe 3:56.53
3. Xenia 4:31.72
4. Troy 4:40.93