Boys Swimming

200 Yard Medley Relay
  NAME TIME
1. Tippecanoe 1:54.59
2. Xenia 2:00.24
3. Fairborn 2:11.17
4. Greenville 2:46.82
200 Yard Freestyle
  NAME TIME
1. Colin Pham (Jr), Xenia 1:48.62
2. Ben Prenger (Sr), Tippecanoe 1:55.46
3. Drake Rinesmith (So), Butler 2:05.74
4. Tanguy Guedon (Jr), Butler 2:14.43
5. Alex Burkey (Sr), Tippecanoe 2:14.87
6. Ben Kozen (Fr), Tippecanoe 2:21.66
7. Allan Murray (Sr), Tippecanoe 2:23.73
8. Addison Huber (Sr), Tippecanoe 2:24.08
9. Cooper Dues (So), Troy 2:24.72
10. Gabe Campbell (Jr), Troy 2:26.44
11. Ben Huber (Sr), Tippecanoe 2:28.65
12. Donovan Boyd-Black (Jr), Butler 2:29.49
13. Brady Kuhns (So), Butler 2:34.00
14. Jerry Ison (Fr), Butler 2:35.15
15. Simon Baker (So), Piqua 2:38.44
16. Charles Stiffler (So), Butler 2:42.88
17. Willy Hept (Fr), Tippecanoe 2:55.42
200 Yard I.M.
  NAME TIME
1. Drake Rinesmith (So), Butler 2:18.66
2. Alex Burkey (Sr), Tippecanoe 2:28.91
3. Jack McMurry (Fr), Tippecanoe 2:31.55
4. Ben Huber (Sr), Tippecanoe 2:42.98
5. Ben Kozen (Fr), Tippecanoe 2:47.77
6. Jack Croskey (Fr), Butler 2:48.06
7. Aiden Davis (Jr), Butler 2:53.43
8. Jerry Ison (Fr), Butler 2:58.80
50 Yard Freestyle
  NAME TIME
1. Ben Prenger (Sr), Tippecanoe 23.30
2. Dayne Schlaghetter (Fr), Butler 24.95
3. Nolan Baker (So), Butler 25.46
3. Cooper Dues (So), Troy 25.46
5. Jack McMurry (Fr), Tippecanoe 25.71
6. Alex Burkey (Sr), Tippecanoe 25.74
7. Caden Lecklider (Jr), Greenville 25.85
8. Will Miller (Sr), Xenia 25.89
9. Allan Murray (Sr), Tippecanoe 26.01
10. Wayne Dunn (Jr), Fairborn 26.07
11. Colin Marlow (So), Butler 26.98
12. Simon Baker (So), Piqua 27.11
13. Scott Polling (So), Fairborn 27.36
14. Gabe Campbell (Jr), Troy 27.37
15. Holden Chesko (So), Troy 27.62
15. Ben Huber (Sr), Tippecanoe 27.62
17. Donovan Boyd-Black (Jr), Butler 27.91
18. Addison Huber (Sr), Tippecanoe 28.54
19. Gabriel Miller (So), Butler 28.63
20. Owen Wheeler (Fr), Troy 29.82
21. Charles Stiffler (So), Butler 30.01
22. Willy Hept (Fr), Tippecanoe 30.13
23. Ben Kozen (Fr), Tippecanoe 30.20
24. Jacob Jensvold (Fr), Piqua 30.44
25. Leamon Jones (So), Fairborn 30.57
26. Jerry Ison (Fr), Butler 30.62
27. Gavin Donovan (Fr), Butler 30.67
28. Tyler Hall (So), Troy 32.01
29. Nicholas McKibben (So), Troy 32.03
30. Luis Morgado (So), Butler 33.83
31. Cooper Hunt (Fr), Greenville 33.86
32. Lucas Peters (Jr), Tippecanoe 34.47
33. Travis Herrmann (Fr), Greenville 35.65
34. Trey Bryant (So), Greenville 36.27
35. Johathon Burgert (Fr), Butler 37.23
100 Yard Butterfly
  NAME TIME
1. Colin Pham (Jr), Xenia 53.91
2. Will Miller (Sr), Xenia 1:05.14
3. Jack McMurry (Fr), Tippecanoe 1:06.26
4. Scott Polling (So), Fairborn 1:09.55
5. Ben Huber (Sr), Tippecanoe 1:10.96
6. Ben Kozen (Fr), Tippecanoe 1:12.28
7. Gabe Campbell (Jr), Troy 1:17.48
8. Jerry Ison (Fr), Butler 1:19.17
9. Gavin Donovan (Fr), Butler 1:29.89
10. Luis Morgado (So), Butler 1:31.92
100 Yard Freestyle
  NAME TIME
1. Colin Pham (Jr), Xenia 49.17
2. Ben Prenger (Sr), Tippecanoe 50.65
3. Dayne Schlaghetter (Fr), Butler 56.88
4. Drake Rinesmith (So), Butler 57.26
5. Will Miller (Sr), Xenia 58.08
6. John Graham (So), Butler 58.20
7. Allan Murray (Sr), Tippecanoe 58.36
8. Alex Burkey (Sr), Tippecanoe 58.41
9. Nolan Baker (So), Butler 58.42
10. Cooper Dues (So), Troy 58.94
11. Ben Huber (Sr), Tippecanoe 1:02.08
12. Addison Huber (Sr), Tippecanoe 1:02.67
13. Gabriel Miller (So), Butler 1:04.35
14. Jack Croskey (Fr), Butler 1:04.51
15. Ben Kozen (Fr), Tippecanoe 1:04.59
16. Jacob Jensvold (Fr), Piqua 1:05.36
17. Holden Chesko (So), Troy 1:05.85
18. Wayne Dunn (Jr), Fairborn 1:06.05
19. Zach Wolf (So), Fairborn 1:08.11
20. Tyler Hall (So), Troy 1:09.31
21. Gavin Donovan (Fr), Butler 1:09.70
22. Luis Morgado (So), Butler 1:10.43
23. Willy Hept (Fr), Tippecanoe 1:12.17
24. Nicholas McKibben (So), Troy 1:14.12
25. Cooper Hunt (Fr), Greenville 1:15.88
26. Lucas Peters (Jr), Tippecanoe 1:24.13
27. Johathon Burgert (Fr), Butler 1:24.15
500 Yard Freestyle
  NAME TIME
1. Ben Prenger (Sr), Tippecanoe 5:26.04
2. Drake Rinesmith (So), Butler 5:40.40
3. Ben Huber (Sr), Tippecanoe 6:14.87
4. Alex Burkey (Sr), Tippecanoe 6:20.24
5. Jack McMurry (Fr), Tippecanoe 6:22.45
6. Ben Kozen (Fr), Tippecanoe 6:29.56
7. Brady Kuhns (So), Butler 6:52.96
8. Gabriel Miller (So), Butler 6:53.21
9. Charles Stiffler (So), Butler 7:45.91
200 Yard Freestyle Relay
  NAME TIME
1. Tippecanoe 1:42.60
2. Xenia 1:51.17
3. Fairborn 1:55.00
4. Greenville 2:16.27
100 Yard Backstroke
  NAME TIME
1. Ben Prenger (Sr), Tippecanoe 1:00.93
2. John Graham (So), Butler 1:08.08
3. Ben Huber (Sr), Tippecanoe 1:13.28
4. Brady Kuhns (So), Butler 1:16.92
5. Donovan Boyd-Black (Jr), Butler 1:17.08
6. Ben Kozen (Fr), Tippecanoe 1:17.99
7. Gabe Campbell (Jr), Troy 1:19.24
8. Holden Chesko (So), Troy 1:20.64
9. Cooper Hunt (Fr), Greenville 1:25.81
10. Jacob Jensvold (Fr), Piqua 1:25.95
11. Luis Morgado (So), Butler 1:29.20
12. Leamon Jones (So), Fairborn 1:30.39
13. Gavin Donovan (Fr), Butler 1:34.08
14. Johathon Burgert (Fr), Butler 1:38.12
15. Willy Hept (Fr), Tippecanoe 1:38.63
16. Lucas Peters (Jr), Tippecanoe 1:39.81
100 Yard Breaststroke
  NAME TIME
1. Will Miller (Sr), Xenia 1:07.52
2. Alex Burkey (Sr), Tippecanoe 1:08.26
3. Owen Wheeler (Fr), Troy 1:17.09
4. Simon Baker (So), Piqua 1:18.71
5. Jack Croskey (Fr), Butler 1:20.78
6. Zach Wolf (So), Fairborn 1:22.02
7. John-Michael Higgins (Jr), Xenia 1:23.94
8. Tyler Hall (So), Troy 1:27.93
9. Aiden Davis (Jr), Butler 1:29.49
10. Tanguy Guedon (Jr), Butler 1:32.50
11. Willy Hept (Fr), Tippecanoe 1:45.39
400 Freestyle Relay
  NAME TIME
1. Tippecanoe 3:58.98
2. Xenia 4:11.63