Boys Cross Country - Statistics

All Meets
  NAME SCHOOL LOCATION TIME
1. Bryce Conley Tippecanoe Tiffin Carnival 15:39.00
2. Riley Emerick Greenville Treaty City Invitational 16:23.10
3. Allan Murray Tippecanoe Trinity Valkyrie 16:33.80
4. Nolan Campbell Piqua Friendship Invitational 16:39.40
5. Braden Coate Troy Asics Hot Summer Bash 16:42.00
6. Landen Fraylick Tippecanoe Tiffin Carnival 16:44.30
7. Austin Zonner Troy Asics Hot Summer Bash 16:48.00
8. Trenton Brown Tippecanoe Trinity Valkyrie 16:57.40
9. Josh Lovitt Troy Otterbein 17:00.00
10. Brennan Larned Tippecanoe Trinity Valkyrie 17:01.70
11. Brady Shilt Tippecanoe Tiffin Carnival 17:06.80
12. Austin Neff Butler Troy 17:10.80
13. Austin Rogers Tippecanoe Cedarville Invitational 17:12.70
14. Ben Prenger Tippecanoe Cedarville Invitational 17:13.00
15. Kalib Tolle Tippecanoe Treaty City Invitational 17:15.90
16. Alex Subler Greenville Treaty City Invitational 17:26.00
17. Gannon Owen Tippecanoe Cedarville Invitational 17:35.00
18. Mitch Fletcher Piqua Bob Schul 17:37.10
19. Matt Karns Greenville Treaty City Invitational 17:38.90
20. Dylan Taylor Tippecanoe Cedarville Invitational 17:39.40
21. Will Schaefer Troy Asics Hot Summer Bash 17:42.00
22. Nathan Harshbarger Tippecanoe Treaty City Invitational 17:50.20
23. Brayden Underwood Tippecanoe Treaty City Invitational 17:56.90
24. Ian Bonifas Sidney Cedarville Invite 17:59.80
25. Jacob Watson Greenville Tiffin Carnival 17:59.90
26. Seth Shaffer Greenville Treaty City Invitational 18:00.50
27. Jackson McClain Butler Troy 18:03.00
28. Paul Hinds Piqua Bucaneer Invite 18:03.30
29. Matthew Spayde Troy Otterbein 18:05.00
30. Gavin Musser Sidney Sidney Invite 18:07.00
31. Elliot Murray Tippecanoe Treaty City Invitational 18:07.20
32. Patrick McCaffrey Tippecanoe Cedarville Invitational 18:08.00
33. Matt Mescher Butler Troy 18:10.00
34. Grant Hoying Sidney Sidney Invite 18:11.00
35. Gabe Stevens Greenville Treaty City Invitational 18:11.10
36. Jake Catrone Tippecanoe Treaty City Invitational 18:12.90
37. Ben Huber Tippecanoe Treaty City Invitational 18:13.20
38. Gavin Hutchinson Troy Troy 18:14.00
39. Ian Pugh Butler Troy 18:20.00
40. Lucas Eisele West Carrollton Fairborn 18:28.80
41. Caleb Vieth Butler Troy 18:33.00
42. Isaiah Collins Fairborn Brookville 18:39.00
43. Luke D Rammel Greenville Treaty City Invitational 18:41.30
44. Noah Stevens Greenville Treaty City Invitational 18:43.10
45. Jesse Furman Piqua Friendship Invitational 18:46.30
46. Cavin Wiles Piqua Bob Schul 18:47.00
47. Joey Thomas Greenville Treaty City Invitational 18:52.70
48. Logan Clinger Fairborn Greenville 19:00.00
49. Evan Davis Butler Troy 19:04.00
50. Adam Gunckel Butler Fairborn 19:05.00
51. Alex Trimble Troy Asics Hot Summer Bash 19:09.00
52. Crockett Parsons Greenville Treaty City Invitational 19:11.50
53. Sam Lingerfelt Fairborn Cedarville 19:13.00
54. Cael Barr Piqua Friendship Invitational 19:18.00
55. Noah Schwepe Sidney Sidney Invite 19:24.00
56. Dakota Ward Piqua Friendship Invitational 19:42.00
57. Gaven Barnes Piqua Friendship Invitational 19:54.50
58. Kyle McKinney Sidney Cedarville 20:02.40
59. Roy Moreaux Piqua Friendship Invitational 20:03.80
60. Jacob Hudepohl West Carrollton Fairborn 20:12.70
61. Trenton Wade Sidney Cedarville Invite 20:13.00
62. Ish Hurst Fairborn Cedarville 20:15.00
63. Austin Hicks Fairborn Greenville 20:20.00
64. Noah Baker Piqua Friendship Invitational 20:21.30
65. Aidan Tangeman Sidney Sidney Invite 20:25.00
66. Danny Curns Fairborn Milton Union 20:30.00
67. Ethan Henry Xenia Brookville 20:32.60
68. Connor Brush Piqua Friendship Invitational 20:39.60
69. Noah Downing Fairborn Cedarville 20:43.00
70. Vincent Ruiz Sidney Sidney Invite 20:57.00
71. Bryce Gephart Piqua Bob Schul 21:00.50
72. Eric Davis Butler Troy 21:04.00
73. Anthony Kellner Sidney Greenville 21:13.00
74. Noah Townsend Sidney Sidney Invite 21:14.00
75. Andrew Bonifas Sidney Milton-Union 21:33.50
76. Josh Hunter Fairborn Cedarville 21:35.00
77. Oliver Hendricks Butler Troy 21:39.00
78. Chase Adams West Carrollton Fairborn 21:48.40
79. Lucas Vieth Butler Troy 22:28.00
80. T.J. Leonard Sidney Cedarville Invite 22:36.00
81. Cobi Haverfield Xenia Brookville 22:44.60
82. Reed Scarborough Xenia Brookville 22:44.90
83. Caleb Luthman Sidney Cedarville 23:17.90
84. Zachary Sorio West Carrollton Fairborn 23:20.00
85. Jordan Taylor Fairborn Greenville 23:59.00
86. Jomari Batusin Sidney Cedarville Invite 24:12.80
87. Owen Robinson Xenia Brookville 24:17.40
88. Bradley Scearce West Carrollton Fairborn 25:13.30
89. Xavier Feathers Xenia Brookville 25:16.50
90. Noah Baldauf Sidney Cedarville Invite 25:45.00
91. Jaxon Goulet West Carrollton Fairborn 26:19.30
92. Isaiah Hyatt Fairborn Brookville 26:49.00
93. Isaac McFall Xenia Brookville 27:09.30
94. Nathan McCarthy Xenia Brookville 31:18.50
95. Mathew Larson Xenia Brookville 34:16.30
96. Tyler McCarthy Xenia Brookville 34:35.50