Boys Swimming - All League Team

Awards
AWARD NAME SCHOOL
Athlete of the Year Matt Brunsky Butler

First Team
NAME SCHOOL EVENT
Khalil Ruiz - Senior
Eli Neal - Junior
Adam Gunckel - Senior
Matt Brunsky - Junior
Butler 200 Yard Medley Relay
Riley Brady - Junior Butler 200 Yard Freestyle
Ben Prenger - Sophomore Tippecanoe 200 Yard Freestyle
Adam Gunckel - Senior Butler 200 Yard I. M.
Jaden Humphrey - Junior Sidney 200 Yard I. M.
Badin Brewer - Junior Sidney 50 Yard Freestyle
Matt Brunsky - Junior Butler 50 Yard Freestyle
Adam Gunckel - Senior Butler 100 Yard Butterfly
Colin Pham - Freshman Xenia 100 Yard Butterfly
Badin Brewer - Junior Sidney 100 Yard Freestyle
Matt Brunsky - Junior Butler 100 Yard Freestyle
Riley Brady - Junior Butler 500 Yard Freestyle
Ben Prenger - Sophomore Tippecanoe 500 Yard Freestyle
Badin Brewer - Junior
Eli Christman - Senior
Jahvon Llyod - Sophomore
Jaden Humphrey - Junior
Sidney 200 Yard Freestyle Relay
Jaden Humphrey - Junior Sidney 100 Yard Backstroke
Colin Pham - Freshman Xenia 100 Yard Backstroke
Luke Martin - Sophomore West Carrollton 100 Yard Breaststroke
Eli Neal - Junior Butler 100 Yard Breaststroke
Adam Gunckel - Senior
Riley Brady - Junior
Khalil Ruiz - Senior
Matt Brunsky - Junior
Butler 400 Freestyle Relay

Second Team
NAME SCHOOL EVENT
Ben Prenger - Sophomore
Alex Burkey - Junior
Jack McMacken - Junior
Nick Catron - Senior
Tippecanoe 200 Yard Medley Relay
Michael Shively - Junior Butler 200 Yard Freestyle
Caleb Vieth - Junior Butler 200 Yard Freestyle
Luke Martin - Sophomore West Carrollton 200 Yard I. M.
Andrew Oates - Sophomore Troy 200 Yard I. M.
Jackson Baker - Sophomore Butler 50 Yard Freestyle
Jahvon Llyod - Sophomore Sidney 50 Yard Freestyle
Jahvon Llyod - Sophomore Sidney 100 Yard Butterfly
Jack McMaken - Junior Tippecanoe 100 Yard Butterfly
Eli Christman - Senior Sidney 100 Yard Freestyle
Cameron Tuttle - Senior Butler 100 Yard Freestyle
Carlos Badell - Junior Greenville 500 Yard Freestyle
Michael Shively - Junior Butler 500 Yard Freestyle
Ashton Winter - Junior
Eli Neal - Junior
Cameron Tuttle - Senior
Jackson Baker - Sophomore
Butler 200 Yard Freestyle Relay
Bryce Fox - Sophomore West Carrollton 100 Yard Backstroke
Khalil Ruiz - Senior Butler 100 Yard Backstroke
Will Miller - Sophomore Xenia 100 Yard Breaststroke
Andrew Oates - Sophomore Troy 100 Yard Breaststroke
Badin Brewer - Junior
Eli Christman - Senior
Jahvon Llyod - Sophomore
Jaden Humphrey - Junior
Sidney 400 Freestyle Relay

Honorable Mention
NAME SCHOOL EVENT
Carlos Badell
Caden Lecklider
Axl Rodriquez
Aaron Sutter
Greenville 400 Freestyle Relay