Boys Cross Country - Statistics

All Meets
  NAME LOCATION TIME
1. Landon Kimmel (Fr), Tippecanoe Trinity Valkrie 15:21.00
2. Noah Burgh (So), Piqua Troy Twilight Invitational 15:57.10
3. Kalib Tolle (Sr), Tippecanoe Miami County Championship 16:37.40
4. Ethan Berning (So), Tippecanoe Trinity Valkrie 17:00.50
5. Luke Schweiterman (Fr), Tippecanoe Trinity Valkrie 17:05.10
6. Braden Holtvogt (So), Piqua Troy Twilight Invitational 17:06.90
7. Oliver Hendricks (Sr), Butler Bob Schul 17:09.50
8. Gavin Hutchinson (Sr), Troy West Milton 17:11.00
8. Kyle McCord (Sr), Troy West Milton 17:11.00
10. Willy Hept (So), Tippecanoe Miami County Championship 17:11.90
11. Luke Plaisier (Sr), Troy West Milton 17:14.00
12. Dimitri Hartman (So), Tippecanoe Trinity Valkrie 17:17.30
13. Eric Davis (Sr), Butler Eaton Invite 17:27.60
14. Braxton Brewer (Jr), Sidney Troy Twilight 17:29.80
15. Rylan Dadey (Fr), Butler Piqua Night Race 17:33.60
16. Gabe Marlow (Sr), Butler Bob Schul 17:36.90
17. Noah Zink (So), Troy West Milton 17:37.00
18. Andrew Bonifas (Sr), Sidney Sidney Invitational 17:40.20
19. Simon Blackford (So), Sidney Sidney Invitational 17:41.50
20. Nick Dietz (Fr), Sidney Bob Schul Invite - Milton Union 17:43.70
21. Trey Rammel (So), Greenville Versailles 17:48.50
22. Evan Clark (So), Piqua Troy Twilight Invitational 17:49.70
23. DJ Ostrowske (Jr), Fairborn Milton Union 17:51.00
24. Brycen Angle (So), Piqua Troy Twilight Invitational 17:51.10
25. Elliot Murray (Sr), Tippecanoe Miami County Championship 17:51.80
26. Gavin Romberger (Fr), Troy West Milton 17:55.00
27. Ty Pettus (So), Piqua Troy Twilight Invitational 18:00.40
28. Chet Snyder (Fr), Troy West Milton 18:01.00
29. Gavin Musser (Sr), Sidney Sidney Invitational 18:16.10
30. Tiar Golden (Jr), Sidney Sidney Invitational 18:18.30
31. Ryan McChesney (Fr), Troy West Milton 18:20.00
32. Isaac Clark (Sr), Tippecanoe Trinity Valkrie 18:20.30
33. Brayden Thaxton (Fr), Butler Eaton Invite 18:22.50
34. Jackson Lyman (Jr), Piqua Troy Twilight Invitational 18:24.60
35. Nathan Kollmeyer (Fr), Tippecanoe Trinity Valkrie 18:27.90
36. Connor DeMange (Fr), Tippecanoe Trinity Valkrie 18:30.80
37. Cooper Gambrell (Jr), Troy West Milton 18:32.00
38. Ethan White (Fr), Troy West Milton 18:33.00
39. Noah Stevens (Sr), Greenville Treaty 18:40.90
40. Camden Davis (So), Tippecanoe Miami County Championship 18:45.20
41. Carson Henry (Jr), Greenville Versailles 18:51.30
42. Joel Hayes (Sr), Greenville Ft Loramie 18:57.80
43. Mason Kinninger (So), Tippecanoe Trinity Valkrie 18:59.30
44. Korey Snyder (So), Butler Eaton Invite 19:02.90
45. Adam Doviak (Jr), Tippecanoe Miami County Championship 19:07.60
46. Luke F Rammel (Sr), Greenville Ft Loramie 19:09.20
47. Coleman McNulty (Fr), Greenville Versailles 19:09.40
48. AJ Burroughs (So), Piqua Troy Twilight Invitational 19:13.80
49. Charles Stiffler (Jr), Butler Eaton Invite 19:13.90
50. Tommy Grise (Jr), Piqua Troy Twilight Invitational 19:15.30
51. Connor Johnson (So), Tippecanoe Miami County Championship 19:16.40
52. Eli Wenning (Fr), Troy West Milton 19:19.00
53. Thurston Rampulla (Jr), Piqua Troy Twilight Invitational 19:19.80
54. Ryan Penny (Sr), Troy West Milton 19:20.00
55. Kyle McKinney (Sr), Sidney Sidney Invitational 19:22.40
56. Matthew Wardle (Fr), Fairborn Milton Union 19:24.00
57. Dominic Tanner (Fr), Greenville Treaty 19:24.10
58. Hayden Picarello (Sr), Fairborn Milton Union 19:30.00
59. Aiden Dispennette (Jr), Greenville Ft Loramie 19:38.30
60. Owen Tamplin (Fr), Greenville Versailles 19:41.80
61. Sam Stark (Fr), Tippecanoe Northmont 19:42.80
62. Quinton Stanley (Jr), Xenia Piqua Under the lights 19:44.00
63. Ben Pierson (Fr), Tippecanoe Piqua 19:52.20
64. Ryan Lian (Sr), Butler Bob Schul 19:53.00
65. Logan Depoy (Fr), Butler Bob Schul 19:59.00
66. Kaiden Gambill (So), Tippecanoe Miami County Championship 20:00.20
67. Elijah Marlow (Jr), Butler Bob Schul 20:02.40
68. Chris Brunswick (Jr), Tippecanoe Miami County Championship 20:07.70
69. Austin Wiltheiss (Fr), Piqua Troy Twilight Invitational 20:14.20
70. Nathan Timmerman (Sr), Troy West Milton 20:15.00
71. Samuel Baldauf (Fr), Sidney Sidney Invitational 20:15.70
72. Henry McDaniel (Fr), Tippecanoe Piqua 20:15.90
73. Carson Smith (Fr), Troy Troy Twilight 20:22.00
74. Jack McMaken (Fr), Piqua Yellow Jacket Invitational 20:22.20
75. Ben Withrow (So), Tippecanoe Piqua 20:22.90
76. Mason Pierri (So), Greenville Versailles 20:24.10
77. Aidan Evans (Jr), Troy Bob Schul Invite 20:29.00
78. Caleb Ziegenbusch (Jr), Butler Bob Schul 20:32.20
79. Brad Hermandez (Jr), Tippecanoe Piqua 20:35.90
80. Chris Shaltry (So), Greenville Ft Loramie 20:46.00
81. Garrett Piel (Sr), Tippecanoe Northmont 20:47.50
82. Andy Miller (Fr), Greenville Versailles 20:48.10
83. Owen Dennison (Sr), Tippecanoe Greenville 20:48.90
84. Gavin Swank (Jr), Greenville Ft Loramie 20:53.90
85. Ryan Hartke (Sr), Tippecanoe Piqua 20:55.30
86. Jensen Harding (Fr), Greenville Versailles 20:56.40
87. Harvin Bornhorst (Fr), Piqua Yellow Jacket Invitational 20:59.10
88. Elias Stienecker (Fr), Tippecanoe Greenville 21:02.60
89. Ayden Tolle (Fr), Tippecanoe Miami County Championship 21:09.10
90. Liam Vonderheide (Fr), Tippecanoe Miami County Championship 21:12.80
91. Brendon Cox (Fr), Piqua Bob Schul Invitational 21:14.50
92. David Dobmann (Jr), Sidney Troy Twilight 21:19.40
93. Christian Edgington (Jr), Butler Bob Schul 21:21.70
94. Luke Kennehan (Fr), Fairborn Milton Union 21:26.00
95. Austin Shaltry (So), Greenville Treaty 21:29.90
96. Jordan Chewning (Fr), Butler Bob Schul 21:38.10
97. Jake Hawkins (So), Xenia Bob Schul 21:44.00
97. Jordan Lewis (Jr), Butler Piqua Night Race 21:44.00
97. Jordan VanCleve (Sr), Fairborn Milton Union 21:44.00
100. Spencer Ford (So), Piqua Yellow Jacket Invitational 21:45.30
101. Jack Suter (Fr), Greenville Versailles 21:45.50
102. Owen Fast (So), Piqua Yellow Jacket Invitational 21:45.60
103. Gavin Larger (Fr), Piqua Piqua Invite Under the Lights 21:55.80
104. Reed Scarborough (Sr), Xenia Piqua Under the lights 21:59.00
105. Jacob Farris (Fr), Tippecanoe Miami County Championship 22:05.00
106. David Beeson (Fr), Tippecanoe Piqua 22:18.80
107. Ethan Heisey (Fr), Tippecanoe Piqua 22:18.90
108. Peyton DeHass (Sr), Tippecanoe Piqua 22:21.70
109. Xavier Feathers (Sr), Xenia Piqua Under the lights 22:31.00
110. Kyler Lambert (So), Tippecanoe Piqua 22:36.00
111. Gsry Dewitt (Jr), Xenia Piqua Under the lights 22:39.00
112. Junya Sakaumoto (Fr), Tippecanoe Northmont 23:00.10
113. Wally Grieve (Fr), Sidney Sidney Invitational 23:02.70
113. Ty Landis (So), Butler Bob Schul 23:02.70
115. Jace Runyon (So), Tippecanoe Miami County Championship 23:06.20
116. Sam Van Oss (Jr), Tippecanoe Greenville 23:13.10
117. Owen Quinter (So), Piqua Troy Twilight Invitational 23:26.20
118. Tristan Gulley (Sr), Fairborn Skyhawk Invitational 23:28.00
119. Elijah Young (So), Piqua Troy Twilight Invitational 23:36.20
120. Kenyan Carr (Jr), Fairborn Milton Union 24:04.00
121. Will Davis (Jr), Fairborn Milton Union 24:06.00
122. Isaiah Golden (Jr), Sidney Troy Twilight 24:15.30
123. Brodi Smith (Sr), Fairborn Milton Union 25:23.00
124. Kalel Moreaux (Fr), Piqua Treaty City Invitational 25:23.20
125. Ethan Malcosky (Fr), Butler Bob Schul 25:24.10
126. Malachi Hutchison (Fr), Tippecanoe Miami County Championship 26:08.60
127. Byron Weber (So), Piqua Bob Schul Invitational 27:34.00
128. Mark Hernandez (Jr), Tippecanoe Piqua 28:07.20
129. Devin Tyree (So), Xenia Piqua Under the lights 30:40.00
130. Thomas Wassom (So), Xenia Piqua Under the lights 31:24.00