Girls Cross Country - Statistics

All Meets
  NAME LOCATION TIME
1. Annie Sinning (Sr), Tippecanoe Fortress Obetz 18:45.80
2. Gracie Wead (So), Tippecanoe Cedarville 19:38.30
3. Eleanor Towe (Jr), Butler Piqua 19:44.00
4. Shelby Hept (Jr), Tippecanoe Cedarville 19:46.50
5. Renee Kovacs (Sr), Troy Miami County Championships 19:48.00
6. Emily Fleming (So), Sidney Districts 19:55.70
7. Cassie Schrubb (Sr), Piqua Districts 20:11.50
8. Ellie Davis (Fr), Butler Piqua 20:15.00
9. Allison Shelly (Jr), Butler Troy 20:36.00
10. Libby Krebs (Jr), Tippecanoe Miami County Invitational 20:38.50
11. Leda Anderson (So), Tippecanoe Cedarville 20:46.10
11. Katie Landis (So), Tippecanoe Cedarville 20:46.10
13. Isa Ramos (Jr), Tippecanoe Fortress Obetz 20:47.70
14. Ashley Kyle (So), Troy Miami County Championships 20:51.00
15. Tessa Fine (Jr), Greenville Brookville 21:28.00
16. Millie Peltier (Jr), Troy BGSU 21:33.00
17. Kara Kellner (Fr), Sidney Districts 21:38.00
18. Lily Zimmerman (Fr), Troy Miami County Championships 21:40.00
19. Laely Bishop (Sr), Tippecanoe Piqua 21:41.30
20. Claire Harju (Sr), Troy Miami County Championships 21:50.00
21. Kiley Kitta (So), Troy Piqua 22:00.00
22. Jadyn Norris (So), Greenville Brookville 22:05.20
23. Eva Stalter (Sr), Butler Piqua 22:15.00
24. Audrey Kinninger (Fr), Tippecanoe Northmont 22:19.90
25. Sage Steinke (Sr), Sidney Districts 22:20.00
26. Ashleigh Nosker (So), Troy Bob Schul Invite 22:22.00
27. Kara Enneking (So), Troy Miami County Championships 22:23.00
28. Kendall Beam (Sr), Tippecanoe Piqua 22:24.20
29. Hallie Friggie (Jr), Troy Miami County Championships 22:30.00
30. Mikayla Huckleby (Fr), Sidney Districts 22:33.30
31. Leah Muhlenkamp (Jr), Tippecanoe Piqua 22:34.60
32. Morgan Maxwell (Fr), Troy BGSU 22:37.00
33. Carli Federle (Sr), Tippecanoe MVL 22:46.10
34. Sidney Vieth (So), Butler Troy 22:52.00
35. Kenzie Baker (Sr), Greenville MVL 23:08.00
36. Isabella Murray (Jr), Piqua Districts 23:08.70
37. Megan Lind (Fr), Greenville MVL 23:09.00
38. Makenna Gentry (Jr), Tippecanoe Piqua 23:10.60
39. Ashlyn Gearhardt (Fr), Piqua Districts 23:12.70
40. Charlie Pope (Fr), Greenville Versailles 23:19.00
41. Nicole Seigel (Sr), Sidney Botkins 23:24.00
42. Aubree Buehler (So), Tippecanoe Miami County Invitational 23:28.70
43. Audrey Nichols (So), Butler Piqua 23:29.00
44. Izzy Alexander (Fr), Butler Piqua 23:34.00
45. Natalie Oktavec (Sr), Fairborn Valley View 23:40.00
46. Lauren Schmitmeyer (Fr), Greenville Brookville 23:45.70
47. Lucy Weiss (Fr), Piqua Districts 23:47.00
48. Montana Stephens (Sr), Sidney Botkins 24:03.00
49. Adyson Barton (Sr), Tippecanoe Miami County Invitational 24:05.80
50. Lienne Casey (Jr), Piqua Sidney Yellowjacket XC Invitational 24:06.50
51. Madeline Ranly (So), Tippecanoe Piqua 24:19.10
52. Mia Larned (Sr), Tippecanoe Piqua 24:36.30
53. Abby Lambert (Fr), Piqua Piqua Invite Under the Lights 2021 24:37.90
54. Zada Gillenwater (Sr), Tippecanoe Brookville 24:38.00
55. Maya Thompson (Sr), Sidney Milton-Union 24:39.00
56. Aila Dunkle (Jr), Tippecanoe Piqua 24:42.80
57. Olivia Murphy (So), Sidney Sidney 24:44.00
58. Mady Medina (Sr), Fairborn Piqua 24:49.00
59. Lily Clingner (Jr), Fairborn Piqua 24:54.00
60. Ellasyn Bruner (Jr), Greenville Versailles 25:08.30
61. Rebecca Mathias (Fr), Tippecanoe Piqua 25:09.00
62. Katelyn Conway (Jr), Greenville Brookville 25:09.70
63. Ashleigh Muir (Sr), Tippecanoe Northmont 25:13.80
64. Kerigan Brenner (So), Tippecanoe Piqua 25:37.80
65. Berklee Webster (Fr), Piqua Troy Twilight Invite 2021 25:46.00
66. Kenzie Meleason (Jr), Fairborn Milton Union 25:52.30
67. Rachel Martin (Jr), Tippecanoe Piqua 25:55.50
68. Gabby Cromes (Sr), Piqua Districts 26:11.00
68. Sophia Thompson (So), Sidney Districts 26:11.00
70. Alyssa Arthur (Sr), Piqua Districts 26:15.80
71. Reagan Howard (Jr), Piqua Sidney Yellowjacket XC Invitational 26:16.10
72. Emma McCormick (Sr), Tippecanoe Brookville 26:24.00
73. Mallory Hughes (Fr), Tippecanoe Anna Invitational 26:29.50
74. Abby Owens (Sr), Fairborn Piqua 26:46.00
75. Katie Deal (Sr), Sidney MVL 26:48.00
76. McKenna O'Donnell (Sr), Sidney MVL 26:56.00
77. Kyla Bedel (Fr), Butler Centerville 27:17.00
78. Catie Heitkamp (So), Tippecanoe Greenville 27:33.00
79. Maddy Carpenter (Jr), Tippecanoe Miami County Invitational 27:41.00
80. Miranda Sweetman (Fr), Piqua Piqua Invite Under the Lights 2021 27:49.40
81. Olivia Friend (Fr), Piqua Sidney Yellowjacket XC Invitational 27:54.70
82. Caroline Harju (So), Tippecanoe Miami County Invitational 27:59.00
83. Haley Fogt (So), Sidney Sidney 28:01.00
84. Jenica Feitshans (Fr), Greenville Versailles 28:04.30
85. Ava Bickert (Jr), Tippecanoe Piqua 28:11.30
86. Isabell Janney (Jr), Tippecanoe Piqua 28:17.50
87. Hannah Peterson (Fr), Piqua Troy Twilight Invite 2021 29:30.00
88. Lydia Collins (Jr), Fairborn Piqua 29:50.00
89. Karmyni Van Pelt (Jr), Fairborn Piqua 29:56.00
90. Abigail Susag (So), Butler Troy 30:37.00
91. Althea Clifford (Fr), Butler Troy 33:28.00
92. Taylor Shepherd (So), Fairborn Piqua 34:06.00
93. Kenzie Fast (Jr), Piqua Troy Twilight Invite 2021 34:21.50
94. Lana Merzke (Fr), Piqua Piqua Invite Under the Lights 2021 35:07.70
95. Ella Shuchat (Jr), Tippecanoe Miami County Invitational 39:07.00